'Alkol' çarptı! GALERİ

Ünlü oyuncunun eğlence gecesi karakolda son buldu! İddiaya göre, kadınlarla sohbet eden Timur Acar, erkeklerin sözlü tacizine uğradı ve işler karıştı! İşte Beyoğlu meydan muharebesi...

22 Nisan 2012 Pazar, 07:23:32Güncelleme: 23 Nisan 2012 Pazartesi, 09:21:36
Onaylanmadı Bu haberi favori listenize eklemek için üyelik girişi yapmalısınız. Üye değilseniz tıklayın.
Habertürk'e facebook veya
twitter hesabınızdan hızlı bağlantı yapabileceğiniz gibi e-posta hesabınızla da  yeni üyelik yapabilirsiniz.
Oyuncu Timur Acar Beyoğlu'nda kavga etti Sonra Oku

Oyuncu Timur Acar’ın gece eğlencesi olaylı bitti. “Akasya Durağı” dizisinde Arif karakterini canlandıran oyuncu, önceki gece iki arkadaşıyla birlikte Beyoğlu’ndaki Line Bar’a gitti.

 Olay gecesinden fotoğraflar için tıklayınız...

İddiaya göre tanışmak için yanına gelen kadın hayranlarıyla sohbet eden Acar ve arkadaşları, mekândaki erkek müşterilerin sözlü tacizine uğradı. Tartışma alevlenince, her iki taraf da birbirine saldırdı. Yumruklu kavga daha sonra sokağa taştı. Mekân görevlilerinin ayırmaya çalıştığı taraflar, olay yerine çağrılan polis tarafından Beyoğlu Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

Hafif yaralanan Timur Acar, ifadesi alındıktan sonra sağlık kontrolü için Taksim İlkyardım Hastanesi’ne sevk edildi. Kavgada burnu kırılan bir müşteri de Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü. Acar geceyi karakolda geçirirken, her iki taraf da birbirinden şikayetçi oldu.    

Diğer Haberler
Aç / Kapat