SEDA SAYAN ERKAN ÇELİK'LE GÖRÜNTÜLENDİ

Evli bir çocuk babası Erkan Çelik'le aşk yaşadığı iddia edilen Seda Sayan'ın yeniden aynı kişiyle görüntülenmesi kafalarda soru işaretleri bıraktı...

Seda Sayan Erkan Çelik'le görüntülendi

HABERTURK.COM MAGAZİN SERVİSİ
https://twitter.com/MAGAZINHT

Seda Sayan'ın Gaziantepli evli ve bir çocuk babası olan Erkan Çelik'le aşk yaşadığı iddia edilmişti. Seda Sayan, bu iddiayı sert bir dille yalanlayarak, "Ucuz bir tiraj kaygısına manevi değerlerim ve şahsiyetim kurban edilmiştir. Bir telefonun tuşları kadar yakın olmama rağmen beni aramayarak ya da menajerim Stelyo Pipis'e  veya iletişim danışmanım Özgür Aras'a ulaşmayarak tek taraflı bir yayınlarla sergilenen bu tavır içinde barındırdığı kötü niyeti zaten bana bile gerek kalmadan kendiliğinden kamuoyuna sunmuş durumdadır" demişti.

Bu açıklama üzerine Erkan Çelik de, "Seda Sayan'la Twitter'daki yazışmalarımız dostça ve kardeşçe. Bundan ötesi olamaz. Seda Hanım'ın öyle biri olmadığını zaman içinde ben de anladım. Ben yazdığım söz ve besteler için kendisinden yardım istedim. Seda Hanım ve dört hayranıyla birlikte yemek yedik. Diğer arkadaşlar yanımızdan ayrılınca Seda Hanım'a alışveriş yaparken eşlik ettim. Seda Hanım'dan bu olaylar için özür diliyorum. Eşime iftiraları için dava açacağım" şeklinde konuşmuştu.

Bu açıklamalardan sonra sular duruldu. Bir süre ikili birlikte görülmedi. Fakat Sayan ve Çelik, geçtiğimiz akşam TNT'de yayınlanan Magazin Dünyası isimli programın muhabirleri tarafından görüntülendi. Gayrettepe'de bulunan bir mekândan çıkarken görülen Seda Sayan, soru soran muhabire "İyi akşamlar" dedi. Görüntülerde Sayan, Çelik'in koluna tutunarak mekânın merdivenlerinden iniyor. Sonrasında ise ikili mekândan araçlarına binerek uzaklaşıyor.

Blind Guardian
Blind Guardian
Konser
Dünyaca ünlü metal müzik grubu Blind Guardian, Türkiye turnesi kapsamında Mayıs 2015'te İstanbul ve Ankara'da sahne alacak
KüçükÇiftlik Park
14.05.2015 20:00